ВІДОМОСТІ ПРО ВІКС

Лінійка препаратів Вікс для полегшення симптомів застуди і грипу

Спадщина Вікс у світі не обмежується лише ліками від застуди і грипу. Ось уже більш ніж 100 років Вікс дає родинам можливість брати від життя якомога більше щодня. Продукція компанії Вікс, заснованої у 1890-х роках американським фармацевтом Лунсфордом Річардсоном, на сьогодні продається у всьому світі, завоювавши довіру мільйонів людей у 80 країнах світу, в тому числі, країнах Європи і США*. Запуск лінійки Вікс був розпочатий після споживацького дослідження, яке тривало чотири роки у країнах Центральної та Східної Європи**. Окрім іншого, в процесі цього дослідження були виявлені основні потреби мешканців цих країн у лікуванні застуди і грипу.


* Згідно з дослідженнями компанії Euromonitor International Ltd. Роздрібні продажі засобів від кашлю, застуди та алергії за 2012 рік.** Внутрішнє поквартирне дослідження P&G EU 117247, в якому взяло участь 400 польських, 400 російських споживачів, 2011 рік.

СВЕДЕНИЯ О ВИКС

Симптоми застуди і грипу можуть спричиняти дискомфорт: сухий і вологий кашель, закладеність носа, нежить, відчуття, наче людину морозить, біль у м’язах. Вікс лінійка безрецептурних препаратів для полегшення симптомів застуди і грипу. Натуральні компоненти, які входять до складу деяких засобів в якості допоміжних (екстракт алое, евкаліптол) або діючих речовин (евкаліптова і терпенова олії), а також фармацевтичні компоненти дозволяють засобам діяти досить швидко і зберігати ефективність протягом кількох годин. Препарати Вікс полегшують основні симптоми застуди і відпускаються без рецепта. Вікс допомагає покращити стан при застуді та грипі, дають вам можливість не випадати з ритму життя ні на хвилину через хворобу. Доступні у різних формах випуску, препарати Вікс забезпечують ефективне полегшення симптомів застуди для всієї родини.


* Згідно з даними Звіту про випуск акцій всесвітніми брендами, складеному компанією Euromonitor.

Викс